Április 26.hétfő 9:46
frakcióvezető
"A Fidesz első feladata az adócsökkentés és a kisebb parlament!"
A Fidesz nem fog visszaélni a választóktól kapott óriási felhatalmazással - mondta az InfoRádiónak adott interjúban a párt frakcióvezetője. Navracsics Tibor kiemelte, hogy első feladatuk az adócsökkentés, a határon túli magyarok kettős állampolgárságának biztosítása és a parlamenti, illetve önkormányzati képviselők létszámának mérséklése lesz.