Kérdésessé vált a szereplése több fontos versenyen is.

Nagyon más lesz a tenisz nélkülük. Nehéz ezeket a nagyszerű játékosokat pótolni – mondta Nick Bollettieri.

A Nagy Hármas után is lesz élet az ATP-elnök szerint

A tenisz nem fog véget érni Federer, Nadal és Djokovic pályafutása után.
2021.03.12. 19:41 Olvasási idő: 0 perc

Újra Nadal került az élre

Újra a Roger Federert váltó Rafael Nadal vezeti a férfi teniszezők világranglistáját, melyen Fucsovics Márton egy helyet rontva a 61. helyen áll.
2018.04.02. 12:04 Olvasási idő: 0 perc

Közel százmillió forintos órában teniszezik Nadal - Fotó!

A spanyol játékos a Richard-Mille cég luxusóráját viseli a tornán, amelynek értéke 525 ezer dollár, vagyis több mint 93 millió forint.
2010.05.26. 16:31 Olvasási idő: 0 perc

Andy Murray legyőzte a világelsőt

A második helyen kiemelt brit Andy Murray nyerte az 1,45 millió euró összdíjazású, rotterdami férfi kemény pályás tenisztornát, miután a vasárnapi fináléban három játszmában legyőzte a világelső spanyol Rafael Nadalt.
2009.02.16. 10:04 Olvasási idő: 0 perc

Federer: Wimbledon mindent előz

A svájci Roger Federer számára jövőre a wimbledoni teniszbajnokság megnyerése a legfontosabb.
2008.11.19. 10:34 Olvasási idő: 0 perc

Veszélyben Nadal döntős szereplése

Térdsérülése miatt kétséges a világelső teniszező Rafael Nadal szereplése a november 21. és 23. között esedékes Davis Kupa-döntőn.
2008.11.05. 10:34 Olvasási idő: 0 perc

Murray kiverte Nadalt és Federerrel játszik

A svájci Roger Federer után a brit Andy Murray jutott be az amerikai nyílt teniszbajnokság, a US Open férfi egyes döntőjébe.
2008.09.08. 10:04 Olvasási idő: 0 perc

Serena nyerte a testvércsatát

Serena Williams két rövidítéses játszmában, 2 óra 25 perc alatt nyert testvére, Venus ellen az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyesének negyeddöntőjében.
2008.09.04. 09:11 Olvasási idő: 0 perc