Február 16.hétfő 13:27
forrás
Megszavazták a forrásmegosztást - az összegek mellékelve!
Hétfői rendkívüli ülésén ellenzéki támogatással megszavazta a Fővárosi Közgyűlés a forrásmegosztási rendeletet. A legnagyobb szeletet a III. és a XI. kerület kapja, több mint 8 milliárd forinttal. A legkevesebb pedig az V. és a XXIII. kerületnek jut (1,5 milliárd forint).