Március 24.csütörtök 15:58 Oroszország Fű alatt vásárolják az orosz olajatAz orosz olaj olcsó, mert a legtöbb kereskedő kerüli, a kínai és indiai finomítók ezért tovább vásárolják. M. Cs.
Március 24.csütörtök 15:20 Shell Itt van, ki veszi még mindig az orosz olajat, hosszú maradt a sor Pető Sándor
Március 8.kedd 14:39 olajár Bomba az olajpiacon, még ma jöhet az amerikai embargó Moszkvára Pető Sándor