Január 7.szerda 13:57
E.On Ruhrgas
5,5 millió köbméter gáz jöhet nyugatról - Több jön a hazai tárolókból is
Az E.On Földgáz Storage napi kétmillió köbméterrel megnövelte a tárolókból kivehető gáz mennyiségét, anyavállalata, az E.On Ruhrgas pedig tíz napon át napi 2,5 millió köbméter extra mennyiséget küld, változatlan áron. Szerbiának továbbra sem tudunk gázt küldeni.