Október 31.csütörtök 0:00
Lehet, hogy rossz, de biztos vevők a gyógyintézetek
Az utóbbi években az egészségügyi szakemberek részéről állandó vitatémaként jelent meg a kórházak működésével kapcsolatban az, hogy van-e az intézményeknek adósságállománya, s ha igen, ennek mekkora a nagyságrendje. Az ágazati minisztérium képviselői azonban tagadták az adósságállomány létét, vagy a létezőnél jóval kisebb mértékű tartozást ismertek csak el. A szaklapokban megjelenő publikációk is tele voltak ellentmondásokkal.