Február 13.szerda 0:00
Itthon még ingyenes a tartalom
A nemzetközi piacon tapasztalható tendenciákkal ellentétben a hazai szolgáltatók egyelőre nem tervezik az internetes információk ingyenességének megszüntetését. A cégek többsége az előfizetési díj részleges bevezetésének idejét legkorábban az idei év második felére teszi.