BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A Klik szerint a szolgáltató a hibás, amiért kikapcsolta a gázt az iskolában

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A Klik elismerte, hogy nem fizették ki a gyöngyöstarjáni általános iskola gázszámláját, de szerintük a szolgáltató nem jelezte, hogy ki fogják kapcsolni a gázt.

A szolgáltató nem szólt, hogy kikapcsolja a gázt a gyöngyöstarjáni általános iskolában - írta az Origo kérdésére adott válaszában a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ. A Klik azt elismerte, hogy nem fizették ki a gázszámlát.

A gázszolgáltató pénteken "mindenféle előzetes értesítés nélkül kapcsolta ki a szolgáltatást" - panaszolta a Klik

Hétfőn ezért nem lesz tanítás, de kedden már igen. A gázszolgáltató felé az elmaradt számlák kifizetése a hétfői nap folyamán megtörténik, így a gázszolgáltatás az intézményben február 8-án helyreáll, a tanítás február 9-én pedig zavartalanul folytatódik - ígérték.

 

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.