Hétfőn erősen felhős időre számíthatunk, de inkább csak a reggeli órákban fordulhat elő elszórtan vegyes csapadék vagy eső. Délután nyugaton már szakadozhat a felhőzet, a délkeleti szél egyre inkább megélénkül – írta a Köpönyeg előrejelzése. 4 és 11 fok között alakul a hőmérséklet.
Kedden erősen felhős, párás, reggel foltokban ködös időnk lesz. Estétől nyugat felől elszórtan már előfordulhat eső, záporeső. A délkeleti szél csak néha élénkül meg. 9–10 fok körül alakul a hőmérséklet.
Szerdán az erősen felhős, vagy borult égből többfelé várható eső, záporeső. Az északira forduló szél megélénkül. 5 és 12 fok között változik a csúcsérték.
Csütörtökön délelőtt szakadozottabb lehet a felhőzet, azonban folytatódik a borongós idő. Többfelé alakul ki újabb eső, zápor. A hőmérséklet délután 5 és 10 fok között alakul. Az északias szél egyre inkább megélénkül.
Pénteken a hajnali esők megszűnése után csökken a felhőzet, egyre többfelé süt ki a nap. Az északnyugati szél megerősödik. 10 fok valószínű.
Szombaton változóan felhős időre van kilátás, akár többórás napsütéssel. Eső már nem lesz. Az északnyugati szél még gyakran lesz élénk. 9 fok körüli értékeket mérhetünk.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.