BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

A forint fásultan kezdett kedden

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
A főbb devizákkal szemben veszített értékéből a magyar fizetőeszköz. Egy euróért 395,29 forintot kellett fizetni a reggeli órákban.

Gyengült kissé a forint kedd reggelre a főbb devizákkal szemben az előző esti jegyzéséhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben. Az euró jegyzése kedd reggel hét órakor 395,29 forinton állt az előző este hat órai 394,63 forint után. A dollár jegyzése 368,40 forintra ment fel 367,95 forintról, a svájci franké pedig 407,49 forintra 407,05-ről.

Kedd reggeli jegyzésén a forint 3,1 százalékkal áll gyengébben az év eleji kezdésnél az euróval, 6,1 százalékkal gyengébben a dollárral és 1,2 százalékkal erősebben a svájci frankkal szemben.

 

Google News Világgazdaság
A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.