A gazdasági miniszter letette esküjét
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságSólyom László megküldte a gazdasági miniszteri kinevezés okiratát az Országgyűlésnek, miután délelőtt fogadta Varga Istvánt – jelentette be Szili Katalin házelnök.
Ezt követően a nemzeti fejlesztési és gazdasági miniszter letette esküjét a parlament plenáris ülése előtt. Varga Istvánt a múlt héten a bizottságok is támogatták.


