Egyre több a román munkanélküli
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságTovább nőtt a munkanélküliség Romániában. Márciusban a ráta 8,36 százalékra emelkedett a februárban mért 8,3 százalékról. A hónap végén hivatalosan 765 ezer embernek nem volt munkája. Mindazonáltal a munkanélküliségi ráta az országos átlagnál alacsonyabb volt többek között Bukarestben (2,53 százalék), valamint Temes, Bihar, Máramaros, Kolozs, Szatmárnémeti és Nagyszeben megyében. Nine O’Clock


