Január 2.péntek 13:03 Obama Nem fogy az üzemanyag, 50 százalékos adóemelést terveznek az USA-banAz Egyesült Államok lakói egyre kevesebbet autóznak, így egyre kevesebb üzemanyag fogy, ami viszont azt jelenti, hogy a jövedéki adóbevétel is jóval kisebb. Az illetékes bizottság ötven százalékos adóemelést javasol. AP, VGO
December 5.péntek 11:30 Gazdasági Versenyhivatal A bűnbánó kartellezők milliárdos bírságtól mentesülhetnek VG
November 25.kedd 14:19 ígéret Mit ígértek a kampányban? És valójában mennyi autópálya épült Romániában? VGO