Október 3.csütörtök 9:26
Obama
Obama elkeseredett Amerika leállása miatt
Barack Obama amerikai elnök szerdán elkeseredettségének adott hangot a szövetségi kormányzat részleges lebénulása és a republikánusoknak az egészségügyi törvény kisiklatására tett erőfeszítései miatt. Ami most történik, az teljesen fölösleges - jelentette ki Obama a CNBC televíziónak adott nyilatkozatában.