Július 20.péntek 5:00
mobiltelefon
Mobilgyilkos lesz a londoni olimpia?
Bár a helyi szolgáltatók állítják: felkészültek az olimpiára, egyre többen tartanak mégis attól, hogy London teljes mobilhálózata összeomlik az ötkarikás játékok alatt, s a hálózat túlterheltsége miatt lényegében senki nem tudja majd használni maroktelefonját a brit fővárosban.