Ismét le kellett zárni az M1-es autópályát
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságEgymásba rohant két kisteherautó az M1-es autópálya Hegyeshalom felé tartó oldalán Győrnél, ezért a sztrádát lezárták – számolt be róla a katasztrófavédelem kedden.
A közlemény szerint a baleset az autópálya 127-es kilométerénél történt. Az egyik járműbe beszorult egy utas, őt a győri hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével kiemelték az autóból.
Egy nappal korábban, hétfőn szintén baleset miatt kellett lezárni Győr környékén az M1-es autópályát.



