Március 5.szerda 0:00
Az it-boom Európában csak mítosz volt
Az amerikai gazdaság az átmeneti javulás után ismét a recesszió szélén áll, a dollár gyenge, a Wall Street képtelennek látszik magához térni. Apokaliptikus forgatókönyv lenne készülőben? Aligha. Emlékezzünk rá: az USA gazdasága 2,5 százalékos éves növekedéssel zárta 2002-t. Ez pedig sok szakértő és az Európai Központi Bank szerint is az euróövezet hosszú távú trendje felett van.