BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Erősödött Amerika, emelkedéssel zárt a BUX

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Világgazdaság
Gyenge nap ellenére emelkedéssel zárt a pesti börze. Európában csak London lett pluszos. Kezdés után felpattant New York.

  • Nyereséges volt a tőzsde az Egyesült Államokban.
  • Gyenge kezdés után London kivételével veszteséggel fejezték be a kereskedést Európában.
  • Emelkedéssel zárt a pesti börze.
  • Minimális forintmozgás kedd reggel.
  • Csökkenésben az olajár és az arany értéke.
  • Öt és fél éves csúcsra emelkedett a kínai tőzsde.
  • A New York-i tőzsde mégsem szünteti meg a kereskedést három nagy kínai telekommunikációs vállalat részvényeivel.
  • Fotó: Bryan R. Smith / AFP

    A főbb hétfői események:

  • Pluszban zárt a BUX.
  • Európa zöldben zárt, nagyot hajrázott a DAX.
  • Erősödött a magyar valuta. Az euró jelenleg 362,61 forint körül mozog.
  • Pozitív hangulatban indult a kereskedés a New York-i tőzsdén, majd mínuszba fordult valamennyi részvényindex.
  • Google News Világgazdaság
    A legfrissebb hírekért kövess minket a Világgazdaság.hu Google News oldalán is!

    Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.