Június 6.szombat 19:22 diverzifikálás Valami nagyon megváltozott a Barátság vezetéken: sokkal kevesebb orosz olaj érkezik Magyarországra, mint az Orbán-kormány alatt – megszólalt a MolNapi mintegy hetvenezer hordó tűnt el a korábbi szinthez képest. Hecker Flórián
Április 7.kedd 15:42 diverzifikálás 500 ezer tonna, 500 millióért: eggyel több lábon állhat a Mol - nagyon jól jöhet Magyarországnak az amerikai kőolaj VG
Február 10.kedd 8:33 diverzifikálás Szlovákia készül az orosz gáz nélküli időkre, de kér egy komoly dolgot cserébe az EU-tól VG
Január 19.hétfő 22:04 Tisza Párt Ettől tartott mindenki: mégis levágnák az orosz olajat Magyarországról, már dolgoznak rajta – rég kiszámolták, mennyi lesz így az üzemanyag VG