Szeptember 11.kedd 0:00
Vita a MÁV-nál
A Vasúti Dolgozók Szabad Szakszervezete (VDSZSZ) tegnap 2001. december 31-i hatállyal felmondta a MÁV-val kötött hároméves megállapodást. A szakszervezet többletkövetelése hárommilliárd forint pluszkiadást jelentene a vasúttársaságnak, amit az nem tud vállalni -- nyilatkozott lapunknak Bajnai Gábor vezérigazgató-helyettes.