Június 9.csütörtök 11:25
eladás
Ismét eladó az Opel? - Kínaiak és a Volkwagen is vevő lehet
Új fordulat az Opelnél: egyszerre két német lap is, a Spiegel és az Auto Bild is úgy értesült, hogy az amerikai anyavállalata, a General Motors megválna az európai gyártótól. A lapok úgy tudják a lehetséges vevők között kínai autógyártók és a Volkswagen konszern szerepelnek.