Január 29.vasárnap 20:29 aukció Háromszorosára nőtt az élő magyar művészek aukciós forgalmaA rangsor érdekes eleme Bozó Szabolcs felbukkanása, aki azonnal megváltoztatta az erőviszonyokat, hiszen 2022-es aukciós eredményei alapján azonnal a ranglista élére kúszott fel. Jankó Judit
December 11.vasárnap 16:52 Virág Judit Galéria Nagy dobásra készül a Virág Judit Galéria: Rippl-Rónai- és Vaszary-festmények kerülnek kalapács alá Jankó Judit
December 10.szombat 21:18 alapítvány Sok millió gyűlt össze a Regőczi Alapítvány két jótékonysági aukcióján MTI/VG
December 2.péntek 11:52 Vaszilij Kandinszkij Varsóból ellopták, Németországban elárverezték Kandinszkij alkotását VG
November 30.szerda 18:42 műtárgy A magyar tételek fele talált vevőre a Sotheby’s kelet-európai árverésén Jankó Judit
November 27.vasárnap 21:14 Nagyházi Galéria Régi mesterektől a Covid-árvák segítéséig – gazdag anyaggal vág neki az aukciós hétnek a Nagyházi Galéria Jankó Judit
November 26.szombat 20:21 műtárgy Rekordokat döntött a Phillips aukciósház 20. századi esti aukciója Jankó Judit
November 15.kedd 10:02 Steve Jobs Több tíz millió forintért kelt el Steve Jobs agyonhordott szandálja Sz. E.
November 12.szombat 19:54 gyűjtemény Először százmillió felett egy magyar kortárs festmény aukciós ára Jankó Judit
Október 27.csütörtök 16:16 részvény-visszavásárlás Százötvenmillió forintért vette saját részvényeit a DM-KER K. T.