Forrás
RND Solutions
# gol

Pontot szereztünk a világbajnok franciák ellen

Az első félidő végén Fiola megszerzi a vezetést a hazaiaknak. Később a 67-ik percben Griezmann lövése rázza meg a magyar hálót. A végeredmény 1-1.
2021.06.19 Olvasási idő:

Ramos a 21. század legeredményesebb védőjátékosa

A világ legeredményesebb védőinek listáján Juhász Roland a 8., Vanczák Vilmos pedig a 41. helyet foglalja el.
2021.02.17 Olvasási idő:

Bankjegyre kerülhet Maradona leghírhedtebb gólja

Egy argentin szenátor javaslata alapján bankjegyre kerülhet az országban a legendás futballista Diego Maradona.
2020.12.08 Olvasási idő:

Egyre jobb a gólátlag a vb-n, de a listát még mindig Öngól vezeti

A negyeddöntők során tovább emelkedett az oroszországi labdarúgó-világbajnokság gólátlaga, amely így alig marad el a négy évvel ezelőtti, brazíliai tornáétól.
2018.07.08 Olvasási idő:

Új éllovas a Bundesligában, áll a bál a Bayernnél

Őrségváltás történt az első osztályú német labdarúgó-bajnokság táblázatának élén: hazai vereségével a berlini Hertha kénytelen volt átadni az éllovas pozícióját a VfL Wolfsburgnak.
2009.04.06 Olvasási idő:

Egy gól döntött Izraelben

A magyar válogatott idei első megmérettetésén 1-0-ás vereséget szenvedett Tel-Avivban Izrael legjobbjai ellen.
2009.02.12 Olvasási idő:

Az utolsó percben győzött a Sevilla

A félidőben még hátrányban lévő, házigazda Sevilla végül egy góllal nyert az Athletic Bilbao ellen a labdarúgó Spanyol Király Kupa elődöntőjének első mérkőzésén, szerdán késő este.
2009.02.05 Olvasási idő:

Huszti gólt lőtt az AC Milannak

Huszti Szabolcs, a Hannover 96 magyar labdarúgója gólt lőtt az AC Milannak, azonban csapata így is kikapott 3-2-re felkészülési mérkőzésen.
2009.01.22 Olvasási idő:

Hajnal gólt lőtt a Mönchengladbachnak

A jövő hétvégi Bundesliga-rajtra készülő Borussia Dortmund többek között magyar labdarúgója, Hajnal Tamás góljával nyert magabiztosan a Mönchengladbach ellen.
2009.01.21 Olvasási idő:

Anglia: nyolc gól meglepetés-döntetlennel

Az éllovas Liverpool, a második helyen álló Chelsea és a címvédő Manchester United is megszerezte a három pontot az angol labdarúgó Premier League 10. fordulójában.