Május 27.csütörtök 14:27 exxon Az olajlobbi árnyékot vethet a zöldítésreA Világgazdaságnak nyilatkozó elemző szerint nem az olajtársaságok, hanem a túlfogyasztás felelős a környezetszennyezésért a legnagyobb mértékben. Andor Attila
Április 21.szerda 20:25 károsanyag-kibocsátás Hidrogénüzemű hajózással lenne karbonsemleges a Shell Gonda Gréta