Július 31.kedd 0:00
Háromszázalékos reálbér-növekedés a cél
Augusztus végére bértárgyalásokat kezdeményezett a Közúti Közlekedési Szakszervezet a partner munkáltatói szervezetnél és a közlekedési cégek többségénél tulajdonos ÁPV Rt.-nél. Mint Inokai Géza, a szakszervezet elnöke mondta, az idén 3--5 százalékos reálbér-emelkedés cél.