Forrás
RND Solutions
# vezetes

Pontot szereztünk a világbajnok franciák ellen

Az első félidő végén Fiola megszerzi a vezetést a hazaiaknak. Később a 67-ik percben Griezmann lövése rázza meg a magyar hálót. A végeredmény 1-1.
2021.06.19 Olvasási idő:

Újraindulnak a közlekedési vizsgák is hétfőtől

A társaság ügyfélszolgálati irodáiban a járványügyi előírások betartásával ismét lehetővé válik a személyes ügyintézés is.
2021.04.16 Olvasási idő:

A többség szerint az agresszív vezetés ma már mindenhol jelen van

A megkérdezettek döntő többsége büntetőfékezést tartja a legveszélyesebb manővernek.
2020.06.19 Olvasási idő:

Ezrek várnak a határidő-hosszabbításra

Kevesebb a jelentkező, és akadnak olyan tanulók is, akik visszakérik a befizetett pénzüket. Az oktatás leállása miatt sokan kifutottak az időből.
2020.06.17 Olvasási idő:

Nagyon idegesíti a magyarokat, ha valaki nem indexel

A magyarok a legjobban az indexelés elmulasztását és a vezetés közbeni mobilozást utálják az utakon.
2019.12.10 Olvasási idő:

Nem megy úgy a KRESZ, mint ahogyan azt hisszük

Többre értékeljük a KRESZ tudásunkat, mint amennyire valójában ismerjük a szabályokat. A vezetés közbeni telefonozás lehetőségeivel sokan nincsenek tisztában.