November 15.csütörtök 0:00
Harmadszor is nekifutnak
Harmadszorra is nekifut a parlament a médiatörvény módosítási kísérletének, noha a Fidesz és az MSZP között semmiféle konszenzus sem látszik körvonalazódni a szükséges kétharmados többség biztosítására. Orbán Viktor maga is már csak a következő parlamentben bízik, noha Románia mellett csak Magyarország nem tudta lezárni az uniós jogharmonizáció audiovizuális fejezetét.