Július 26.csütörtök 0:00
További leépítések a mobilgyártóknál
A Siemens harmadik negyedéves eredménye meglepetésre közel félmilliárd eurós veszteséget hozott, ennek kapcsán 9700 dolgozótól válnak meg, köztük a hálózatépítési részleg igazgatójától. A magyar érdekeltségekre vonatkozó következmények még nem ismertek. A mobilkommunikáció piacának általános gyengélkedése miatt egyébként több cég is csökkenti a létszámot, a Matsushita pedig elhalasztja csehországi gyárának nyitását.