Április 27.péntek 0:00
Karcsúsít a Siemens
Az infokommunikációhoz és az autóelektronikához kapcsolódó ágazatok várakozáson alul, az energetika és az orvosi műszerek részlege a tervezettnél jobban teljesít a folyó üzleti évben -- jelentette be Heinrich von Pierer, a Siemens AG elnök-vezérigazgatója tegnap Budapesten. A vezető közölte, hogy 3500 főtől megválnak a racionalizálási program során.