Május 24.csütörtök 0:00
Pereskedik a KVI és az MSZP
Bírósághoz fordult a Kincstári Vagyoni Igazgatóság (KVI) annak megállapítását kérve, hogy az MSZP jogsértést követett el, mivel több állami ingatlanából nem költözött ki. A használati joggal összefüggő kérdések miatt ugyanakkor az MSZP is beperelte a KVI-t; az első tárgyalási forduló július 4-én lesz. A tavaly elfogadott jogszabályok nyomán ez ideig csupán az MDF jutott újabb kincstári irodához.