BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Ajka

Április 5.kedd 5:00
katasztrófavédelem

Vörösiszap-katasztrófa - Fizethetnek a veszélyes cégek

A bevételük 0,1 százalékát kötelesek lennének befizetni a veszélyes anyagokat kibocsátó cégek egy katasztrófavédelmi alapba – mondta Bakondi György katasztrófavédelmi kormánybiztos. Fél évvel ezelőtt történt az ajkai vörösiszap-katasztrófa, az első hat hónap után az újjáépítés jól halad, a kártérítés már kevésbé.
Braunmüller Lajos–Sztojcsev Iván

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.