Forrás
RND Solutions
# francia

Pontot szereztünk a világbajnok franciák ellen

Az első félidő végén Fiola megszerzi a vezetést a hazaiaknak. Később a 67-ik percben Griezmann lövése rázza meg a magyar hálót. A végeredmény 1-1.
2021.06.19 Olvasási idő:

Afrika legnagyobb beruházását is fenyegetik az iszlamista felkelők

A kontinens legnagyobb volumenű beruházása is veszélybe került a hétvégi, mozambiki iszlamista támadások során.
2021.03.29 Olvasási idő:

Még a bornál és az oldtimer autóknál is jobban tartja értékét a Hermés

A francia luxusmárka kézitáskáinak ára 17 százalékkal emelkedett.
2021.02.24 Olvasási idő:

Irán Washington és Párizs segítségét kéri a feketedobozokhoz

Teherán közölte kedden, hogy eszközöket kért a francia és az amerikai hatóságoktól az Irán által lelőtt gép feketedobozának adatkinyerése miatt.
2020.01.21 Olvasási idő:

Egy kicsivel jobb lesz franciának lenni jövőre

A francia kormány 24,8 milliárd euróval tervezi csökkenteni a vállalati és a lakossági adókat jövőre.
2018.09.24 Olvasási idő:

Nagyon sokat fizet egy óriáscég a francia államnak

Tiltott állami támogatás miatt Franciaország legnagyobb áramtermelőjének, az Électricité de France-nak vissza kell fizetnie 1,37 milliárd eurót.
2018.01.16 Olvasási idő:

Tetszik a németeknek, ami Franciaországban történik

Elismerően nyilatkozott a francia munkajogi reform tervezetéről a német külügyminiszter.
2017.08.30 Olvasási idő:

Franciaország felszámolná több atomreaktorát

Franciaország 2017-ig bezárna mintegy 17-et a jelenleg működő 58 nukleáris reaktorából – jelentette be hétfőn Nicolas Hulot környezetvédelmi miniszter.
2017.07.10 Olvasási idő:

Macron pártja futhat be a nemzetgyűlési választásokon

2017.05.30 Olvasási idő:

Már készülnek az EU reformját célzó javaslatok

A német pénzügyminiszter és a francia gazdasági miniszter vezetésével munkacsoport alakult, amely javaslatot dolgoz ki az Európai Unió fejlesztéséről.