Április 29.csütörtök 16:50 osztalék A 4iG legeredményesebb üzleti évét zárta2,2 milliárdos osztalékról és új IG-tagról döntött a 4iG igazgatósága. VG
Április 24.szerda 13:23 Magyar Telekom Elnököt választott az MTelekom igazgatósága, Mattheisen a helyén marad Világgazdaság Online
Június 19.kedd 11:57 igazgatóság Wáberer György is bekerült a Rába igazgatóságába MTI – Világgazdaság Online
Április 13.kedd 12:16 Járai Nagy forgalom a Mol igazgatóságában: jön Járai és Parragh is Világgazdaság Online