Kapus

Katari vb: még mindig botrányokat kavar a döntő, Franciaország vizsgálatot követel

A Francia Labdarúgó-szövetség hivatalos panaszt nyújtott be az ünneplő argentin kapus ellen.
2022.12.23. 10:55 Olvasási idő: 3 perc

Pontot szereztünk a világbajnok franciák ellen

Az első félidő végén Fiola megszerzi a vezetést a hazaiaknak. Később a 67-ik percben Griezmann lövése rázza meg a magyar hálót. A végeredmény 1-1.
2021.06.19. 15:47 Olvasási idő: 0 perc

Buffon elbúcsúzik a Juventustól

Viszont szívesen csatlakozna egy másik csapathoz, ha megfelelő és motiváló ajánlatot kap.
2021.05.11. 15:49 Olvasási idő: 0 perc

"Úrrá lett a futball-láz" - Bajnai kivédte Dunai lövését

Szerda délután Bajnai Gordon meglátogatta a Telkiben edzőtáborozó, a vb-selejtezőkre készülő labdarúgó-válogatottat – írja a Vas Népe Online.
2009.09.02. 15:52 Olvasási idő: 0 perc

Befújta a 11-est, majd könyörgött a kapusnak, védje ki

Önkritikát gyakorolva az általa megítélt 11-es hárításáért könyörgött a kapusnak a játékvezető egy belga élvonalbeli labdarúgó-mérkőzésen - legalábbis ezt állítja a hálóőr.
2009.03.10. 07:55 Olvasási idő: 0 perc

Már nem kell sírni utána Argentínának

A Boca Juniorsban folytatja pályafutását Roberto „Pato” Abbondanzieri, az argentin labdarúgó-válogatott kapusa.
2009.01.27. 10:42 Olvasási idő: 0 perc

Eltiltották a libériai kapust

Öthónapos eltiltást kapott doppingvétség miatt Melvin King, a libériai labdarúgó-válogatott kapusa.
2008.12.19. 10:59 Olvasási idő: 0 perc

Újabb fiatal magyar focista bizonyít Angliában

A 16 éves pécsi labdarúgókapus, Ambrusics Róbert már egy éve az angol Leicester City játékosa, ami legalább annyira a szülők érdeme, mint a futballistáé.
2008.09.30. 09:42 Olvasási idő: 0 perc

Hildebrand elégedetlenkedik

Magyarázatot követelt klubja, a Valencia labdarúgócsapatának vezetőitől Timo Hildebrand, az együttes német válogatott kapusa, miután a spanyol bajnokság hétvégi nyitányán még a kispadra sem ülhetett le.
2008.09.03. 09:34 Olvasási idő: 0 perc

Petárdával dobták meg a Rapid kapusát a bécsi rangadón

Egy petárdával megdobták Georg Kochot, a Rapid Wien kapusát az Austria Wien elleni osztrák labdarúgó-bajnoki rangadón.
2008.08.25. 10:11 Olvasási idő: 0 perc