Augusztus 15.szerda 0:00
Horvát autópálya: előnyben a hazai építők
A horvát kormány szeptember elején meghívásos pályázatot ír ki a Zágráb--Fiume (Rijeka) autópálya három alagútjának megépítésére annak érdekében, hogy egy horvát cég nyerhesse el a megbízást. A kabinet a közelmúltban megsemmisítette azt a szerződést, amelyet az ország előző vezetése kötött a Spie Batignolles francia céggel a szóban forgó három alagút megépítésére.