Június 22.hétfő 8:19
miniszter
Kirobbant a balhé: nekiestek Vitézy Dávidnak az osztrák vasúti kocsik miatt, a miniszternél elszakadt a cérna – „Zsolt, nem szégyelled ezt a legalja hazudozást?”
Újabb politikai adok-kapok robbant ki az osztrák InterCity-kocsik miatt: Wintermantel Zsolt szerint komoly műszaki problémák vannak a bérelt szerelvényekkel. Vitézy Dávid viszont hazugsággal vádolja egykori politikai ellenfelét.














