Március 21.csütörtök 18:47 Reddit Már az első napon szárnyal a Reddit a Wall StreetenA részvény jóval a 34 dolláros bevezető ár felett nyitott, s már a kereskedés első perceiben 55 dollár közelébe emelkedett a New York-i tőzsdén. Faragó József
Március 21.csütörtök 15:42 debütálás Zuhanással kezdte tőzsdei pályafutását a DouglasVideó Murányi Ernő
Március 20.szerda 18:15 IPO-piac Parfümfelhőben úsznak az európai tőzsdék – illatorgiával kábítják a befektetőketVideó Kriván Bence
Március 18.hétfő 19:54 ipo Óriási siker küszöbén a Reddit, a részvényeit közel ötszörösen jegyezhették túlVideó Murányi Ernő
Március 6.szerda 21:02 részvény Megjutalmazza régi híveit a Wall Street fenegyerekeként hírhedtté vált RedditVideó Murányi Ernő
Március 5.kedd 13:30 ipo Mémrészvénnyé tennék a Redditet, tömegesen fogadnának a cég ellen a tőzsdén a Wall Street Bets befektetőhuligánjaiVideó Mészáros Gergő
Március 4.hétfő 17:05 Douglas Kerülik a cégek a német börzét, a Douglas hozhat most némi pezsgést a parkettreVideó Kriván Bence
Február 23.péntek 13:56 ipo Egyre közelebb, hogy a Reddit a tőzsdén is fogadható legyenVideó Mészáros Gergő
Január 29.hétfő 12:41 ipo Reddit: a tőzsdén is hamarosan megmutathatják, ki a legény a gátonVideó Kriván Bence
Január 15.hétfő 20:33 Shein Egyre több a kérdőjel a Shein tőzsdére lépésével kapcsolatbanVideó Kriván Bence
Január 8.hétfő 18:54 ipo Douglas: IPO-trükkel faragná le adósságát a hazánkban is aktív cégVideó Murányi Ernő