Augusztus 31.péntek 0:00
Lengyel--norvég gázmegállapodás
Hétfőn Oslóban aláírják a hosszú lejáratú lengyel--norvég földgázmegállapodást -- jelentette a Reuters. Norvégia 2008 és 2024 között összesen 74 milliárd köbméter földgázt exportál Lengyelországba. Az elemzők szerint a szállítások összértéke eléri a 11 milliárd dollár körüli szintet.