Június 19.péntek 7:18
Greenpeace
Azbesztszennyezés Magyarországon: botrányos fordulat történt, a kormány váratlanul visszavonulót fújt – Ausztria újraindítja a bányát, újabb helyszínen termelik a mérgező anyagot
Az azbesztszennyezés miatt érintett nyugat-magyarországi települések továbbra is érdemi válaszokra és segítségre várnak. A Greenpeace szerint a hatóságok távolmaradása csak fokozza a bizonytalanságot.












